Hakkımızda

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara Ürün Depolama, Dağıtım, Montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunan ve teknolojik alt yapı hizmeti sağlayan entegre lojistik firmasıdır.

Logismart

LogiSmart, Uzun yıllar edindiği bilgi, deneyim ve tecrübe ile, sektörün sorunlarını çözmek, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri odaklı hizmet sunmak amacı ile kurulmuştur.

LogiSmart Mobilya lojistiği konusunda uzmanlaşmış olup aynı zamanda E-Ticaret Lojistik Yönetimi- Tedarik zinciri Yönetimi ve Sektör özelinde Teknolojik alt yapı Desteği konularında hizmet sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını standartlaşmış hizmetler ile değil, farklılık yaratarak ve çözüm odaklı olarak yönetmeyi hedeflemektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Logismart, bunun için eğitimli personeli, modern araç filosu, Tam izlenebilir operasyon yönetim sistemi ve ileri teknolojik alt yapısı ile kaliteli hizmeti standart olarak sunmaktadır.

LogiSmart katma değerli hizmetler ile, müşterilerinin taleplerine göre sayısız çözüm sunabilmektedir. Bu çözümler, hizmet sürecinin başlangıcından son noktasına kadar, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilere göre belirlenmektedir. 

LogiSmart; Yenilikçilık, girişimcilik, sürdürülebilirlik,kapsayıcılık ve şeffaflık felsefesiyle hareket ederken ; Karlılığınızı ve Müşteri memnuniyetinizi artırmanız , markanızı geliştirmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için Mobilya Lojistiğinde Akıllı Çözümler Sunar…

Logismart