Logismart

Kalite Manifestosu

Etkin, yenilikçi ve sektör genelinde özel katma değerli çözümlerimiz ile müşterilerimiz için fark yaratan bir firma olmayı, böylelikle kalite ve rekabet avantajımızı ölçülebilir biçimde arttırmayı hedefliyoruz

Müşterilerimizin perspektifinden düşünebilme ve hareket edebilme kabiliyetimiz ile şirketimizi değerli bir ortak konumuna getirmeyi amaçlıyoruz.

LogiSmart yeni teknolojilerin sürekli olarak gelişmesini ve akıllı lojistik konseptlerini takip ediyor; Tüm kadromuzla, müşterilerimiz için mümkün olan en iyi çözümü bulmak üzere tutarlı ve istekli bir biçimde çaba harcıyoruz.

Çalışanlarımızın yetenekleri ve öğrenme konusundaki arzuları sayesinde müşterilerimizin rekabet gücünü artırarak Kaliteli hizmet avantajı ile başarılı olmalarının temelini atıyoruz.

Felsefemiz

Yenilikçilik için Cesaret ve Girişimcilik

LOGİSMART ekibinin her üyesi için uzmanlık, yaratıcılık, bağlılık ve girişimcilik sorumluluğunu destekliyor.

Etkin lojistik çözümlere ve süreçlere sahip olan akıllı lojistiği, ancak kendisini ortak girişimci olarak gören çalışanlar tasarlayabilir ve müşterileri için bunları faydalı kılabilir ilkesiyle hareket ediyor.

Kapsayıcı sorumluluk

Tüm operasyonlarımızda "bütünün parçası olmaya" kendimizi adıyoruz ve tüm bölgeleri ve disiplinleri dikkate alıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Şirket olarak, kendi yaptıklarımızın ekonomik, çevresel ve sosyal sorumluluğunun bilincindeyiz. Bu sebeple, yalnızca sürdürülebilir kurumsal politikamıza derinden bağlı kalmıyor aynı zamanda buna uygun hareket ediyoruz.

Bütünlük ve Dürüstlük

LogiSmart çalışanları, kurumsal değerlerimizi kendi günlük işlerine yansıtarak; mesai arkadaşları, müşteriler ve özel çevrelerindeki kişilerle olan ilişkilerinde dürüst, açık, güvenilir ve saygılı olma ilkesini benimsemiştir.